Jeśli kupiłeś niedawno mieszkanie i zupełnie nie masz pomysłu, w jaki sposób je urządzić, lepiej zaczekaj na wenę. Nie warto nadszarpnąć swoich finansów na zakup rzeczy, które za miesiąc wyrzucisz, bo źle będzie czuł się w ich otoczeniu.

Pomieszczenie z nietypowymi meblami w stylu nowoczesnym? 

nietypowe meble w stylu nowoczesnymNa swoje własne mieszkanie warto mieć pomysł. Przede wszystkim trzeba określić, jaki styl lubimy. Dobrze czujemy się w domu naszej babci pełnym ludowych drobiazgów czy nowoczesnym biurowcu, w którym pracujemy? Takie drobiazgi wskażą Ci, jakie rodzaj wnętrz lubisz. Wybór dodatków do mieszkania jest dziś tak duży, że możemy urządzić je w całkowicie dowolnym nurcie. Załóżmy, że decydujesz się na styl nowoczesny. Lubisz otwarte przestrzenie, minimalizm, proste kształty. To wystrój dla ciebie. Nietrudno dziś o nietypowe meble w stylu nowoczesnym. Być może kilka szaf w różnych kolorach lub dziwnych kształtów półki czy lampy. Jeśli lubimy ekstrawagancję, możemy też postawić na meble z plastiku bądź tekstyliów. Meble mają być naszą bazą, nadawać wnętrzu jakiś kierunek. To pod nie wybierzemy potem dodatki. Można też szukać kombinacji kolorów. Na przykład kupić czarno-białe meble oraz szare pufy i kanapy. To bardzo męska i designerska wersja pomieszczenia. Nietypowość mebli może też przejawiać się w rodzajach uchwytów. Zwracajmy uwagę na drobiazgi, pamiętając, że to my będziemy w tym wnętrzu przebywać. Kierujmy się własnym gustem i poglądami. 

Zawsze zaczynajmy od pomysłu. Rozejrzyjmy się po rynku, co teraz oferują nam producenci, wyznaczmy swój styl i dopiero dobierajmy meble i pozostałe dodatki do naszego wnętrza. Kierujmy się myślą, że od jakości wystroju, zależy nasza samopoczucie w tym miejscu. Zwracajmy uwagę na detale i nasz własny gust.

Zakup tanich materiałów<< >>Formy bezpośrednio od producenta

O Autorze : Kamil Bogdański