W pewnym momencie mojego życia postanowiłam, że chcę mieć psa. Powiedziałam o tym mężowi i czekałam na jego reakcję. On zgodził się od razu. Musieliśmy się przygotować na szkody jakie pies – szczeniak ze schroniska – może wyrządzić. Trzeba było przede wszystkim zabezpieczyć dywan. Pamiątkę po babci Michała.

Efekty cyklinowania podłogi

cyklinowanie bydgoszczPies mógł się załatwiać na podłogę, ale dywanu nie miał prawa zniszczyć. Gdy go ściągnęliśmy, okazało się, że podłoga wymaga cyklinowania. Właściwie to się nie okazało, tylko nam przypomniało, bo położyliśmy dywan, odkładając właśnie cyklinowanie na później. Jakoś nie było wtedy czasu, bo przeprowadzaliśmy się na szybko. Teraz temat powrócił jak bumerang. Wypadało podłogę zrobić i już tego nie przekładać. Nawet gdybyśmy położyli coś innego na nią, musiała być polakierowana. Oboje doszliśmy do wniosku, że od tematu nie uciekniemy i zanim pies do nas trafi to to musi być zrobione. Wyszukałam jakieś cyklinowanie bydgoszcz w komputerze i wykonałam pierwsze telefony jeszcze tego samego dnia. Podałam wymiar podłogi i poznałam wstępne wyceny, choć i tak większość fachowców mówiła, że nie może podać ceny cyklinowania bez obejrzenia stanu podłogi. Po dwóch dniach wybrałam jedną z firm i w pierwszym majowym tygodniu mogliśmy już jechać po psa. Stety albo nie, założyliśmy wykładzinę na wycyklinowaną podłogę, bo okazała się prześliczna. Szkoda nam się jej zrobiło, gdyby szczeniak miał na nią się załatwiać. Postanowiliśmy poczekać aż podrośnie i dopiero odkryć podłogę.

Nie spodziewalismy się z mężem takiego efektu, bo pewne zrobilibyśmy to szybciej. Nasz szczeniak to jednak bardzo mądre zwierzę, bo niezwykle szybko załapał, o co chodzi z wychodzeniem na dwór. Jestem z niego dumna do dziś. Nigdy nie nabrudził ani na dywan, ani na podłogę. Na podłodze jednak, musiał się nauczyć chodzić.

Skuteczne metody zwalczania pluskiew<< >>Bezpieczeństwi podczas pracy

O Autorze : Edward Mońka