Staramy się, aby nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu pod naszą opieką. Zwłaszcza kiedy są naprawdę malutkie. W dzisiejszych czasach mamy ułatwione zadanie, dzięki różnorodnym akcesoriom pozwalającym nam zabrać naszego szkraba np. na wycieczkę.

Nowoczesne przyczepki dla dzieciaka

przyczepka dla dziecka do roweruDawniej, za czasów dzieciństwa jeszcze naszych dziadków, chcąc zabrać dzieciaka na wycieczkę rowerową lub po prostu do miasta, transportowało się go na tylnym bagażniku od rowerowym. Nie było to ani wygodne, ani tym bardziej bezpieczne jednakże wówczas nie istniały inne rozwiązania. W prost przeciwnie do dzisiejszych czasów. Dziś możemy transportować naszego malucha albo w specjalnym foteliku, albo jeszcze bezpieczniej – w przyczepce! Przyczepka dla dziecka do roweru pozwala na całkowicie bezpieczny transport w różnych warunkach pogodowych. Duże koła przyczepki mogą nawet poradzić sobie zimą, a fakt, że przyczepka jest zamykana sprawia, że chroni naszą pociechę zarówno przed mrozem, jak i w wakacje przed upałem lub deszczami. Jest to obecnie najbezpieczniejszy sposób transportu naszego malucha jeśli przemieszczamy się rowerem. Dzięki tej przyczepce będziemy mogli zabrać naszego szkraba na wspaniałą wycieczkę, a jeżeli nasze dziecko się zmęczy, będzie mogło spokojnie i wygodnie zasnąć w swojej przyczepce. Przyczepka jest także oczywiście amortyzowana, aby żadna nierówność nie zekłóciła komfortu jazdy naszego dziecka.

Przyczepki posiadają także szereg specjalnych rozwiązań pozwalających na jeszcze lepsze zabezpieczenie naszego dziecka, zwłaszcza gdy jest on malutkie. W takich przyczepkach możemy transportować maluchy do około siódmego roku życia. Co więcej istnieją takie przyczepki, które pozwalają na transport dwóch dzieci, co powinno ucieszyć każdego, kto posiada bliźniaki, lub dwójkę małych pociech.

Kubek do porannej kawy<< >>Nowy czarny zlew w kuchni

O Autorze : Katarzyna Mikołowska