Jakiś czas temu zakupiłem piękny dom niedaleko Szczecina. Był on w opłakanym stanie, dlatego uznałem, że przyda mi się pomoc specjalisty, ażeby doprowadzić go do stanu idealnego. Interesuje mnie architektura wnętrz, która zostanie wykonana w całym domu.

Znakomity architekt wnętrz pracował w Szczecinie

architekt wnętrzJeżeli projekt, który otrzymam będzie mi odpowiadał, to na pewno od razu będę działał. Postanowiłem zgłosić się do firmy, która mieści się w centrum Szczecina i wykonuje projektowanie wnętrz dla klientów z całego województwa. Podobno to profesjonalna firma a znakomity architekt wnętrz pracujący w Szczecinie, który jest właścicielem tej firmy jest podobno jednym z najlepszych. Od razu pojechałem do centrum Szczecina, żeby osobiście porozmawiać z właścicielem firmy. Zrobiłem zdjęcia całego domu, żeby architekt wnętrz miał pogląd na to, jak wyglądają wszystkie pomieszczenia, w których ma być wykonana architektura wnętrz. Na miejscu przyjął mnie architekt wnętrz, który był bardzo doświadczony i już wiedziałem, że trafiłem w dobre miejsce. Przedstawiłem co dokładnie mnie interesuje, jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz a ten doświadczony architekt wnętrz uważnie mnie wysłuchał i przejrzał wszystkie fotografie, które przyniosłam. Powiedział, że jeżeli architektura wnętrz ma być wykonana, to musi osobiście pojechać na miejsce, żeby szczegółowo wszystko ocenić. Dzięki temu projektowanie wnętrz zostanie wykonane precyzyjnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Umówiliśmy się zatem na spotkanie u mnie w domu, gdzie ma być wykonana architektura wnętrz już następnego dnia.

Byłem bardzo podekscytowany i już nie mogłem się doczekać aż ten architekt wnętrz do mnie przyjedzie. Jestem przekonany, że będę bardzo zadowolony a mój dom będzie wyglądał tak jak sobie wymarzyłem. Jestem bardzo szczęśliwy i wiem, że dobrze wybrałem.

Destylarki pomysłem na biznes<< >>Masz problem z otwieraniem drzwi?

O Autorze : Szymon Krzyżewski