Któregoś dnia zastanawiałam się nad tym, że może w końcu przyszedł czas na jakieś zmiany w domu. Od kilku lat nic nie zmienialiśmy, wszystko było tak samo i zaczynało mnie to trochę nudzić. Przyznam też, że byłam dość leniwa i sama nie zabrałam się na przykład za porządkowanie ogrodu, który najbardziej wymagał wkładu pracy.

Aranżacja ogrodu w wykonaniu naszej mamy

aranżacje ogrodów krakówAkurat miałam takie szczęście, że moja mama prowadziła aranżacje ogrodów kraków i chociaż nigdy nie korzystałam z jej pomocy, tak teraz pomyślałam, że może to najwyższy czas. Z mamą zawsze miałyśmy odmienne gusty. Jednak zauważyłam, że z biegiem lat zaczynamy lubić podobne rzeczy. Nawet nie wiedziałam, że tak bardzo się ucieszy, gdy zaproponowałam jej urządzenie naszego ogrodu. Powiedziała, że to super pomysł i że będzie mogła ponieść wodze fantazji. Z klientami musi zawsze polegać na ich opinii, a ja nie miałam wcale żadnych życzęń tylko pozwoliłam jej zrobić wszystko tak, jak będzie chciała. Nieraz nawet nie wiedziałam, że jest u mnie, kiedy przeszła do rzeczy i zajęła się swoimi projektami. Siedziała w ogrodzie całymi godzinami i czasami tylko zauważałam ją, gdy akurat przechodziła koło naszych okien. Wciągnęło ją to bez końca. Zaplanowała nawet, że zrobi małe oczko wodne i wpuści kilka ryb. No tak, mojemu kotu na pewno się ten pomysł niezmiernie spodoba. Mama twierdzi, że oczko wodne to takie piękne dopełnienie każdego ogrodu. Posiała kwiaty, zmieniła rodzaj trawy i już po kilku dniach mogłam podziwiać efekty.

Praca, którą wykonała moja mama była niesamowita. Nie mogłam uwierzyć, że tak dobrze jej poszło projektowanie. Ma prawdziwy talent i nie dziwię się teraz, że bardzo ciężko jest znaleźć w jej grafiku jakiś wolny termin. Od dziś mam piękny i nowy ogród o który muszę zacząć porządnie dbać.

 

Montowanie hydrantów<< >>Jak wybrać dobrego fotografa na wesele?

O Autorze : Grzegorz Sarkow