Każdy z nas lubi oglądać filmy. Najlepiej, żeby były one tak wciągające, że czas zleci nam w mgnieniu oka, fabuła zachwyci zwrotami akcji i niespodziewanym zakończeniem, a efekty specjalne już całkowicie powinny wbijać w fotel. Taka właśnie jest recepta na sukces, jednak prosto napisać, gorzej tym wymaganiom podołać. Nasze studio to w skrócie; bajeczne animacje 3d. Zaraz wytłumaczę na czym to dokładnie polega.

Jak zachwycić widza w trójwymiarze?

bajeczne animacje 3dZapewne wielu z Was pamięta prawdziwy szał na produkcje trójwymiarowe, jaki miał miejsce zaraz po tym jak zostały one wprowadzone na rynek. Trzeba powiedzieć, że są to filmy o wielomilionowych budżetach,ale późniejsze zyski pozwalają zapomnieć o tym,ile początkowo trzeba było zainwestować. Dziś już trudniej przekonać widza do technologii 3d. A to ktoś narzeka, że w okularach bolą go oczy, a to, że generalnie takie oglądanie jest męczące, do tego bilet droższy a dokładnie to samo można obejrzeć w niższej cenie w sali obok. Nasze bajeczne animacje 3d starają się udowodnić, że powyższe zarzuty nie mają takiego znaczenia, gdy w grę wchodzi produkcja najwyższej jakości. Największy popyt na niezwykłe efekty specjalne możemy zauważyć w filmach akcji, science-fitction, czy też w bajkach, bo dzieciaki chcą być bliżej swoich bohaterów. A jak wiadomo produkcje 3d zapewniają obraz praktycznie na wyciągnięcie ręki, co potrafi dostarczyć niezwykłych wrażeń i często po prostu podwyższa generalną ocenę filmu.

Dzięki trójwymiarowi cała animacja potrafi w większym stopniu przemówić do widza, poruszyć jego wyobraźnię i całkowicie oddać się oglądanemu filmowi. Od wielu lat współpracujemy z producentami filmów, studiami kreatywnymi, agencjami reklamowymi i razem z nimi wykonujemy tę wspaniałą pracę.

 

Infraterapia, czyli ogrzewanie ciała promieniami podczerwieni<< >>Precyzyjne i bezpieczne cięcie elementów z drewna

O Autorze : Władimir Kliczkowski